Effektiv og stabil:
Vedtag avanceret mekanisk design og fremstillingsteknologi for at sikre hurtig og stabil udfladningsproces.
Forbedre arbejdseffektiviteten markant og reducere vente- og...
SD-XP 300 pressemaskine


Tekniske parametre
| Slags | Fm300 pressemaskine |
| Magt | Samlet effekt 0,4KW |
| Maksimalt tryk | 9400N |
| Maksimal arbejdsbredde | 300 mm |
| Højdeområde for papirfremføring | 620- -920mm |
| Tryk på Papirtykkelse | 0-25mm |
| Tryk på Papirtykkelse | 60m/min |
| Tryk | 0.6Mpa |
| Dækket område | Cirka 1120MM*980MM |
| Vægt | Cirka 260 kg |
| Kilde | 220V/50Hz/16A |
Vi er kendt som en af de førende producenter og leverandører af sd-xp300 pressemaskiner i Kina. Du er velkommen til at engros højkvalitets sd-xp300 pressemaskine til lav pris fra vores fabrik. Kontakt os for flere detaljer.

